6 Aralık 2010 Pazartesi

Facebook'taki gerzekler!


Arkadaşlar ister kızın ister sayın ama bu böle Dün sabah facebooktaki profilime girdim en sert arkadaşım bile bir çizgifilm karakteri koymuş profil resmine güldüm geçtim.Mail kutum fulll ne lan bu dedim giridim bakınıyorum neymiş Çocuk istismarlarına karşı facebooktan dünyayı değiştirebiliceklerini sanıyorlar ne komik inatla değiştirmedim değiştirmemde.

Profil resimleri değişse ne olucak sölermisiniz !!!
Önemli olan sapık beğinlerin düşüncelerinin değişmesi....
Düşünceler değişmeden resimler değişsse kaç yazar!!!Ha dediler ki empatı meselesi biz böle bir resimle dünyayı değiştirdiğimizi sanıp gece rahat uyuyoruz dedi nasıl ya nasıl sölermisiniz ben o resmi değişirince yetimhanedeki olsun ,okuldaki olsun ,sokaktaki olsun o küçücük bedenlere o koca pis eller değmicekse 100 profil alıp resimlerini değiştiriyim lütfen..

Hadi bir kampanya başlatalım dedim böle soyut değil bu resimlerini koyduğunuz cizgifilm karakterlerinin kostümlerini giyip taksim maksim neresi olursa dolaşalım ! Kaç kişi gelicek hee sölimmi ben giderim göt gibi kalırım öle kimseciklerde gelmez neden lafta varız ama iş icrata gelince fısss...

Resim değiştirenlerin içinde dayılarım, kuzenlerim, oo bütün arkadaşlarım değiştirmeyenlerde girip hemen değiştirdi ya çok komiğiz gerçekten...

Akşam oldu Profillerin hepsi ama hepsi resimlerini eskisi gibi 90derece  yukardan çekilmiş mal mal resimlerini koydu işte bukadar ne sanmıştılarki ooo dünya mı sallandı kandırmayın kendinizi.. Salak salak sitelerde gezerken gözünüze ilişen 15lik taşş lolita pornoları çıkınca kız erkek azı açık bakmıyomu sölesenize.

Allahaşkına böle şeyleri herkez yapıyor hatta benim yaptıklarımda vardı ama 1 günlük değil bir işe başlıyorsan sonuç alana kadar devam et kardeşim yarın unutucak herkez.... Ama yapıyorsan sen unutma!

:(
******Ya düşünceler değişmeden resimler değişsede bizim milletimizden bu konular için sölüyorum bir bok olmaz!!!******

9 yorum:

 1. Aynen katılıyorum size!.. Bu arada sonradan bir de şöyle bir haber dolanmaya başladı face' te...

  "efenim profillere konan çizgi film karakterleri sayesinde, yaşça küçük çocuklara daha rahat arkadaşlık teklif edilebiliyormuş, bunları kullanmayın sakın"

  Ne demeli buna? Buyrun burdan yakın... pes diyorum cidden.

  YanıtlaSil
 2. Belliydi böle birşeyin çıkıcağı insanlarımız gerçekten ya nediyeceğimi bilmiyorum valla ya sinirden böle bana laf yapan arkadaşlarımamı küfür etmeli napmalı yani ama Böle salak olaylara kanıp da salak salak işlere girişen arkadaşlarımı akrabalarımı tebrikediyorum!!!

  YanıtlaSil
 3. Hakikaten bu insanların hiç mi bir işi yok?şimdi duydum..İlgin gelişmeler..:))

  YanıtlaSil
 4. Sapıkların sapıklıktan başka ne gibi işi olabiilirki o küçücük çocuklara ulaşabilmek için ne gerekiyorsa yapar onlar. Asıl önemli olan ise 10-11 yaş altı ve üsütü çocukların facebookta işi ne :( Kardeşim 15 yaşında geçen facebooktaki profilini inceliyorum mesajlara bir bakıyım dedim 25-30 yaşında ayının biri maill atmış tanışalımmı güzelim bu ne ya valla okadar sinirlendimki anlatamam yakışıklıda pezeveng çocukların aklını çeliyo işte sapık sübyancı neolucak çolunuzu çocuğunuzu kardeşinizi özenle takipedin ve koruyun :(

  YanıtlaSil
 5. Affına sığınerek pylaşmak isdedm..


  Mehmet Akif Bebeğin ziyaretçisi yine geldi.
  Fakat pencere camı kapalı olduğu için, camda nöbet bekledi. Bebek ile kedi arasındaki garip iletişim onların arasında derin bir arkadaşlığı simgeliyordu.
  (Resmi tıklayarak gerçek boyutunda görebilirsiniz.)

  http://mefkuremiz.blogspot.com/

  Gerçek öyküyü okumak için bir önceki kayıttaki "Bir anne, bir bebek, bir de kedicik" adlı yazıyı da okumalısınız.

  YanıtlaSil
 6. KAHRETSİN YA BU KADAR MI ŞEREFSİZ BUNLAR NE İĞRENÇ MAHLUKLAR VAR YA..ÇOK SİNİRLENDİM...9

  YanıtlaSil
 7. Birde beni görseydinn kafayı yedim yaa :@

  YanıtlaSil