10 Mart 2012 Cumartesi

Herkes Bir Zamanlar Melek Değil miydi !!! O Zaman Onun Özelliği Ne !

Sadece Şunu biliyorum herkesin bir devri bir dönemi var sen ne kadar kalıcısın o önemli olan dimi bugün yanında diye her zaman yanında mı hayır her gece rüyyalarını bile süsleyen sen misin ?
Sanmıyorum yastığındaki konusu gitmesin diye yıkamazken o daha kim bilir kimlerin yastığında bıraktı kokusunu ah be canım boş ver o kokuyu bol vernelle yıka bak mis gibi kokacak pis pis yatıyorsun allahım Sen sadece kayidesin senin le yatıyor diye evlenmeyecek ! Seninle yatıyor tatmin olma için arzuladığı için sevmek demek değil bu sen çefasını çekeceksin hazırlayacaksın onu bir güzel.
Sonrada gidişini izleyeceksin...

Asla gerektiğinden fazla vermeyin biliyor olsanızda bilmiyormuş gibi yapın bakın görün ozaman neler oluyor 

yıllaca kocasına her akşam en az 5 çeşit sofra hazırlayan birini tanıyorum ayrıldılar adam aldattı  kızı bi sidikliye tercih  etti .Kız 2 sene sonra tekrar evlendi şimdi yemek yapmayı , ütü yapmayı, temizlik yamayı. bilmiyor NE mi oldu haftanın 3 günü hizmetçi geliyor yemekleri adam zevkle aşkla yapıyor kızsa alışveriş yapıyor kocasıyla bol bol sevişiyor her gün tekrar aşık oluyor ve harbi zeki hatunsun diyorum ona burdan ...

Yıllarca çocuguna bakar, arkanı toplar , önüne yemeğini koyar ama adam yinede gider istisnalar var evet yok değil ama herkes İstisna olamaz !!!!


Bir masum melek misali.....

1 yorum: