18 Mart 2013 Pazartesi

Sıç bok

Uzun zaman olmuş,

Yazmaya  değer bir şeyler olmuşmuydu hayatımda bilmiyorum , olsa yazardım elbet. Olmamıştı ki yazmamıştım.

Hayatımdan endişeliyim mutlu sonla bitebilecek mi diye . Sebebini ise bilmiyorum. Ölüm korkusu hiç bir zaman olmadı sadece umutsuzluk .
Gülümsememi yüzümden alıp attılar sanki,
 Olmadık bir adamı bekliyorum belkide doğmadı bile , belkide doğdu ama her gece başka kollarda benim kollarımda değil. Kimsenin bana dokunmasını istemiyorum ama bir o kadar birinin sarıp sarmalamasına ihtiyacım var. Çok kırgınım çok yaralıyım , sarsın istiyorum korusun beni korkuyorum ama neden korktuğuma dair bir şey yok . Fütursuzca bekliyorum ...

Dün o kadar kötüydüm ki tüm yakın arkadaşlarımı aradım ; biri müsait değildi kötü olduğumu anlamdı bile biri akşam geleceğim dedim sallamadı bir tek umayım canımsın telefonu acar açmaz neyin var dedi bu kısa sürede bu kadar iyimi tanır insan.

Dün sadece birine sarılıp ağlamak istedim kendi hıçkırıklarım da boğulmamak istedim biri beni sarsın geçti desin istedim sabaha kadar oturdum gün ağrıdı ezan okundu ben uyumuş muyum yoksa bayılmış mıyım bilmiyorum ama hala çok kötüyüm .

Kendime dair bir ümidim yok  uzun zamandır...


4 yorum:

 1. o beklediğin adam belki gelecek bir gün diyeceksin ki işte geldi ... ooo havalara uçmak hakkın olacak en helalinden..
  SONRA:
  çok değil iki sene sonrasını, konuşalım şekerim...
  erkeklerin köküne kiprit suyu dökelim ve yakalım ...
  ihihihihihih

  YanıtlaSil
 2. :)) Valla nasıl yakarsak yakalımda ister benzinle ister diri diri fark etmez =)

  YanıtlaSil
 3. Sizi çok iyi anlıyorum. Umarım her zaman dostlarınız yanınızda hem iyi hem kötü gününüzde yanınızda olurlar. Benim de yakın bir zamanda bu tarz bi günüm oldu. Aynı şekilde üzüntüyü paylaşarak ve rahatlayarak sonuçlandı her şey. Şimdi daha iyiyim. Siz de hep iyi olun, güzel şeyler sizinle olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim düzeldim iyim iyileşmeye çalışıyorum işte saçlarmı kestirdim, boyattım iyi olucam

   Sil