24 Kasım 2014 Pazartesi

Vuhuu Neler Oldu Neler.. MALLIK VOL 1,2,3 Hep Aynı !!!


Selam Millet;

Çok özledim yazmayı ama yazmaya halim yoktu!

Standart ben iyi kötü bir şey olmadan yazmıyorum. Hayat bok gibi gidiyor mu deseydim. Anlamışsınızdır diye yazmadım . Gelelim bunca zaman ne boklar yediğime .

Bir ara öle boşluğa düştüm ki ne yaptığımı bilmeden 6 ay gibi bir süre yaşadım.  Yaş , isim, cisim umurum da bile değildi. Yalnız yaşamak bana göre değil başımda bir büyük olacak yoksa ben onu bir büyük rakı sanırıyorum . İçip içip efendiliğini bozmayan ben o kadar kırılgan olmuşum ki götü başı dağıtmak değimi az kalır benim yanımda. Gelelim neler yaptım ne boklar yedim ....

 

Bir adam var ( Her zaman vardır. )

Sanırım ilk kez aşık oldum yada bu süründürme bilmiyorum . Aşk ne ki koy gitsin .  İşten çıkmışım, evimi anneme tekrar taşımışım.  Beş kuruşsuzum, bir ayıyla birlikteyim daha doğrusu o neden hayatımdaydı  bilmiyorum.  Ona karşı hiçbir hissim yoktu geceyi onda geçirmiştim nişantaşından eve dönüyordum Üsküdar ‘a geçtim eve gideceğim. Birden onu gördüm Allah’ım bu nasıl bir tatlılık yareeeeppbimmm  telefonla konuşuyordu  o kadar güzel gülümsüyordu ki kalbim atmayı bıraktı , ciğerlerim büzüştü nefes alamadım. Midem bir tuhaf  ( 120 kiloluk bir ayıyla 30dk önce yatmış olmamla bir alakası yok tabi )  Bir adamın gülüşü beni yerle bir etti. Derken elim ayağım tutmaz halde ilk gördüğüm taksiye bindim yol boyunca gülüşünü ve o küçük gözlerini hayal ettim. Eve geldiğimde aynada ki halime baktım yanakları al al üstü başı darmaduman , saçı başı yoluk yoluk  ama çok tatlı bir kız gördüm özlemişim o tatlı kızı onu fark ettim.

Derken ben bu çocuğu unuttum aradan 1 hafta geçti ben ara ara evime gidiyor son altın vuruşları yapıyor evi topluyor geri geliyorum. Derken bir Pazar kardeşim ısrar etti eve erken geldim annem , kardeşim ve ben sabah kahvaltıya Çengelköy sahile indik.  Yeni bir yer açılmış bende gurme sayılırım ( çakma gurme ) gidelim dedim son kalan 3-5 kuruşumuda bitirmeden rahat edemiycem .  ( son 4 ay her gün oraya gidiceğimi bilmeden gitmek  şimdi gülüyorum J ) Mekan hayallerimde ki mekan benim açmak istediğim mekan ay nasıl kıskandım J servis mervis her şey gayet güzeldi.  Oradan çıktık akşam ben kahve içmeye arkadaşımla gittim kapıda gülerken dişlerinin parladığı sanki dişmacunu reklamı çekiliyormuş edasıyla gülen biri hassiktir bu o !!!! oha lan unutmuştum nasıl da çıktı karşıma!

Ve serüvenimiz başladı bu kim orda ne yapıyor hafiyelik başladı;

İsmi Murat işletmeci sandım önce sonra işletme sahibinin arkadaşıymış kasa ve muhasebeyle uğraşıyormuş oradan ara buradan ara her gün uyanır uyanmaz süslen püslen karga bokunu yemeden sahile in her gün bir toplantım var edasıyla sabahtan akşama orada otur. Masaya gelen gidenin haddi hesabı yok ve yalnız oturmaktansa hesap öderim daha iyi diyerek her gün 100 TL-250 hesap öde bence gene iyi saatlerce otur insanlarla kaynaş millete hediye al çocuk hakkında bir iki bilgi öğrenmek için atmadığım takla kalmadı . Hırs budur kararlılık budur.( Bu hırsı işimde ve okul hayatım da kullansaydım bu gün bir holdingde CİO olmuştum ) Ve bir kişiye bile yan gözle bakmadım yemin olsun ki . Bakmadım bakamadım ki , Ayıcığı bile unuttum adam sürekli yurt dışında benden kimliğimi istedi pasaport işlemleri için başvuru yapacakmış istemedim ( Malım Ben ) küçük bir dünya turu yapacaktım kimseye bişey demedim ki azıma sıçmasınlar . Oda ben orda yokum bir şeye ihtiyacın olur alırsın diye sürekli hesabıma para yolluyor 6 ayda 12.000 TL yollamış bu sadece hesabımdaki para ödediklerini saymıyorum borçlarımın çoğunu kapadım ama o kadar harcama yapıyorum ki yetmiyor du. Sonra rahatsız olmaya başladım yazık la adama; Adamın parasını yiyorum hem de başka birine ulaşa bilmek için oturdum konuştum bak bitsin bu ilişki sen uzaktasın ve ben hiçbir şey yapmadan bu parayı harcıyorum rahatsız hissediyorum dedim .  Beyefendi hemen çözüm buldu o yokken gelen müşterilerle benim ilgilenmemi istedi her ihaleden ve ihale büyüklüğüne göre çoooook cüzzi bir komisyon alacaktım kafama yattı hem istediğim zaman işe gidicek hemde gitmeyecek ve çok iyi para alacaktım. Hala 5000 TL borcu var bana ama Muratı öğrendiği için tek kuruş koklatmıyor  GÖT ( Haklı adam )  O konu kapandı istanbula her geldiğinde arar kavga eder kaparız bu da farklı fantezi .

Gelelim bu Murat bey ‘e ulaştım hatta flört bile ediyoruz derken bu kadar uğraşmamın sonucu olarak bir ad bir isim bekliyorum ama daha çoook yeniyiz 2 gündür konuşuyoruz nasıl adam hemen sevgilim olsun ama haberi yok ki hayvanın ben 4 aydır onun ensesindeyim ona nefesinden yakınım  !!!

Benim gereksiz triplerim ve laflarımla olacağı varsa bile olmadı . ( Bu ara da içip içip aramak sen kimsin demek , koluma birilerini takıp mekanına götürmek bir fiiil yaptığım mallıklar. ( Kendimi bariz bir orospu gibi gösterip durdum. Çocuk beni alkolik , rahat ,cool, bok gibi para yer , bir ton gay ve orospuyla takılıyor bu karıda öle dedi kesin. )

Nereden mi biliyorum benimle  güzel vakit geçirmek istiyormuş hadi sevişelimin kibarcası , bunu duyduğumda öle kükredim ki ve ağladım kıyamam neye uğradığını şaşırdı bir süre küstüm kendimce suratına bakmadım . ( ben nereden bilim sevişmeye bile razı olucağım duruma düşüceğimi  ve kodumun herifi bir kere ver bari diyeceğimi )

Zaman geçti gene ben sürüne sürüne gittim bariz götü kalktı çok hoş çocuk kime göstersem dibi düştü ki öle , hayatım da ilk kez beni süründüren bir adam olduğu için hiç kimse sesini çıkartmadı …

Bunca zaman insanlara çektirdiklerimin bedelini ödüyordum ,  (Hepinizden özür dilerim cezamı çektim anam sik… pless affedin lan beni valla aldım dersimi söz bir daha kimseyi üzmiycem . )

Ve gittim M harfinin dövmesini yaptırdım bana ne kızmayın çünkü bende bir parçası olsun istedim harbi aşık oldum be  ve aslında o kadar farklıyız ki birlikte asla olamayız biliyorum ama ne yapiyim seviyorum ulen.  Derken  o kadar sapşallık yapmama rağmen kendimi sıfıra hiç indirmemiştim. Taaaa ki Cumartesi gecesine kadar.

 

Birine şans vermem gerektiğini düşündüm bunca aydır kendimi kapattım bari biraz ilgi göreyim de götüm kalksın dedim . Biriyle tanıştım buluştuk beni aldı içelim dedim adamı Riva’ya götürdüm göl kenarında bir yerde 100cc rakı söyledim adam tek içiyor ben duble sek götürüyorum buradan adama söyle bir izlenim veriyorum rakıyı sek kadını tek sevecen cicim beni öle sikip atamazsın sikerler ….

Derken göt oldum mu zil zurna adama hayatımın 3 saatlik bir özetini geçmişim ( murat , serüvenci, evine taşındığım, liseye bile inmişim ya ) Dedim bu adam beni bırakıp gider daha bir sıkı sarıldı ya bana sen benim kadınım olacak kadınsın falan ( tırstım valla dedim ceylanı ürkütme kaçmaya yer arıyor bilesin ) Ne oluyoruz lan derken rakı içtikten sonra hiç istifra ettiğimi bilmem artistlik yapacak ya öle araba kullanıyor ki bu arada o da sarhoş ben kendimi beline kadar dışarıda buldum  hayatımın rezilliği oldu bitti . Hep oto kontrol açık duracak değil ya bir seferde ben dağıtayım.

Ben saat 9 olmadan sarhoştum , arkadaşlarımla buluştuk gözlerine sokucam bakın ben murat ı unuttum yeni biri var diyeceğim ya gecenin ilerleyen saatlerinde Murat ı 22 kez arayıp 70 msj atmış olmamı saymazsak  . En son hatırladığım sevgilime bağırdığım çık murat arıyor diye sarhoşmuş ki hala birlikteyiz.

Murat ‘ a dediğim en son cümle tabi ki en sonuncusu değildir de onu hatırlıyorum sadece

Ne o seni sevdik diye götün mü kalktı lann onun gibi ağır abi takılan birine böle bir cümle kurup ardından adamlığına laf etmek bence kendi kafama sıkmam dan başka bir şey değil .

 Hala konuşmuyor benle valla kendi kafama kendim sıktım adam çok gururlu özür dilememe bile fırsat vermiyor ki haklı ona da dedim senin yerinde olsam beni savcılığa verirdim iyi dayandın dedim adam ona bile cevap vermedi vermez de haklı bildiğiniz saplantılı sapık haline geldim birde özelden arayıp nefesimi dinletirsem tam olacağım . Evet tescilli sapık = Maria Maris Böylece Maria’nın Mallıklarıyla hayat devam ediyor .
Not: Bugün bana cevap verdi seninle aynı duygulara sahip olmadığım açıkça belli sanırım sana da saygı duyuyorum fakat bu yaşananlar bir daha tekrarlanmasın diyerek açıkça tehdit etti beni . Rezil oldum olmasına , bir cevap bekliyordum beklemesine de acıttı sadece acıttı . İlk reddedilişim . bundan sonra kimseye it gibi davranmayacağım aldım ben dersimi !!!


Tamam anladık sevmiyorsun bari bir kere verseydin be adam ... Bence bu çocuk GAY !!!
2 yorum:

  1. aaaa ne alaka gey mey, sen çok bunaltmışsın yapmadığın şey kalmamış hıh gey olsa seninle kesin kanka olurdu zaten :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. :) Hahahah evet orası öle gey olsa kesin kankam olurdu ama bir kere bile vermedi var bunda bir ibnelik diyesi geliyor insanın ne yapim yani bende boklama safhasına geçtim :))

      Sil